поддон audi a4 a6 vw passat 058103598c - фото
поддон audi a4 a6 vw passat 058103598c Код: 8615751139
3140 грн Купити
Підібрати запчастину по він коду

Як дізнатися комплектацію авто?

Комплектація автомобіля — включає набір опцій, функцій і особливостей, доступних для конкретної моделі. Вона може змінюватись в залежності від країни виробництва, ринку збуту та вимог замовника. Ось деякі з основних компонентів комплектації:

 • Опції безпеки: Антиблокувальна система (ABS), подушки безпеки, система контролю стабільності (ESP), система допомоги при торканні на підйомі (Hill Start Assist) та інші.
 • Комфортні опції: Кондиціонер, підігрів сидінь, електрорегулювання сидінь, обігрів дзеркал та керма, круїз-контроль, датчики паркування тощо.
 • Технологічні опції: Система навігації, Bluetooth, USB-порти, камера заднього виду, датчики дощу та світла, система доступу без ключа та ін.
 • Дизайн та оздоблення: Різні варіанти оббивки салону, матеріали оздоблення, декоративні елементи та колірні схеми.
 • Інші опції: Система старт-стоп, адаптивний круїз-контроль, система екстреного гальмування, підігрів кермового колеса та багато іншого.

Комплектація може відрізнятися навіть для однієї і тієї ж моделі автомобіля в залежності від року випуску, країни збирання та вимог ринку.

Навряд чи Ви задаватимете питання, як дізнатися комплектацію авто за він кодом при покупці нового автомобіля. Адже в такому випадку Ви говоритимете про це з дилером або співробітником автосалону. І навряд чи будь-який дилер, що поважає себе, піде на такі авантюри.

ВІН-код автомобіля

Швидше за все, перевірка комплектації за він кодом може знадобитись при купівлі автомобіля, що був у використанні, коли продавець не настільки чесний, або викликає підозри. Давайте разом розберемося, як не переплатити за повітря в сучасних реаліях авторинку та визначити комплектацію та характеристики авто за ВІН кодом. Крім того, ви дізнаєтесь, як визначити модифікацію автомобіля.

Де подивитися він код автомобіля?

У світі існують міжнародні стандарти, згідно з якими він код автомобіля має бути:

 1. Документація.
 2. У підкапотному просторі.
 3. Під килимком у багажнику.
 4. На лобовому склі автомобіля.
 5. На табличці у дверному отворі.

Де знайти ВІН-код авто

де знайти він код автомобіляяк дізнатися він код автомобіляяк розшифрувати він код автомобілявін код автомобіля розшифровка бесплатно

Він код розташовується на одноразових табличках, які неможливо непомітно відклеїти або зняти, так як залишаться сліди, які повинні стати приводом для детальної діагностики автомобіля.

Як дізнатися комплектацію авто за він кодом безкоштовно в Україні?

Як би парадоксально це не звучало, але сьогодні інтернет дав автолюбителям можливість безпосередньо поставити питання автовиробнику щодо комплектації будь-якого автомобіля на вторинному ринку. Звичайно, можна зробити це вручну, написавши прямий запит виробнику з vin code автомобіля, але людство вже переступило цей етап, тому Ви легко зможете знайти в інтернеті сервіси перевірки комплектації автомобіля по він коду, або за номером кузова. Якісь із сервісів навіть пов'язані з базами даних автосервісів та поліції, і надають не лише детальний звіт щодо комплектації автомобіля, а й дані про пробіг та фото з дтп, якщо такі були. Іноді у таких сервісах доступна навіть опція пошуку інформації як за номером кузова, а й у державному номеру авто.

Комплектація авто по ВІН-коду

Звичайно, деякі дані можуть бути надані за додаткову плату, але загалом перевірка автомобіля за vin кодом безплатна і пробити комплектацію дуже легко.

Варто окремо згадати, що така послуга як перевірка авто комплектації за vin кодом безплатно, часто надається самим виробником на їхньому сайті. Там Ви зможете отримати найточнішу інформацію з першоджерела або отримати розшифровку він коду онлайн.

Для чого потрібно перевіряти авто комплектацію за vin?

Найчастіше перевірка за ВІН кодом комплектації авто потрібна для того, щоб не переплатити за не існуючі або не працюючі функції при покупці автомобіля. Крім того, перевірка авто за VIN кодом дасть вам безліч переваг:

 1. Ви зможете перевірити правдивість інформації, яку надав продавець.
 2. Чи зможете визначити реальний стан і знайти дефекти, зміни в комплектації, про які продавець не сказав.
 3. Ви заощадите час та гроші на ремонт.
 4. Знання моделі та комплектації авто дозволить легко підбирати необхідні запчастини.
 5. Процедура також дозволить Вам уникнути проблем з поліцією, якщо автомобіль перебуває у викраденні.

Наявна інформація дозволить відмовитися від покупки автомобіля за його невідповідності в історії.

Як перевірити комплектацію авто з він коду без інтернету?

Іноді Ви можете потрапити в ситуацію, коли автомобіль з хорошим описом і здоровою ціною продається за містом, де немає хорошого зв'язку, і тоді дізнатися комплектацію з коду він стає складніше. Але і з цим можна легко впоратися, розібравшись у процедурі розшифровки він коду.

Як перевірити авто

 1. Регіон чи країна, де вироблявся автомобіль. Тому більшість vin code автомобілів однієї конкретної марки будуть починатися на однакові цифри, оскільки так побудовано глобальну логістику авторинку.
 2. Країна для якої випускався автомобіль. Так Ви відразу зрозумієте, чи продавався він у дилера, чи це пригін.
 3. Дата випуску авто. Її можна порівняти з датами на гумі, скла та інших деталях. Таким чином можна з'ясувати, які елементи вже змінювалися.
 4. Основні параметри: марка, модель, модельний ряд, тип кузова. Якщо в процесі перевірки комплектації з він коду з'являться підозри, що vin code повинен належати седану, а перед Вами хетчбек, то краще відмовитися від угоди, так як це пряма ознака шахрайства.
 5. Дані про те, чи первинний це він код, або ж vin code був змінений автовиробником. Це говорить нам про те, що в конструкцію автомобіля були внесені зміни, але зміни були внесені на заводі виробника, тобто згідно всіх ліцензованих процесів та з урахуванням усіх норм безпеки.
 6. Дані про двигун за він кодом: тип, потужність і об'єм.
 7. Привід: задній, передній або повний.
 8. Дані про систему кондиціювання повітря: двозонний кондиціонер, однозонний кондиціонер, або клімат-контроль, і так далі.
 9. Колір фарбування та салону.

Перевірка комплектації автомобіля за номером кузова

Напевно, потрібно одразу розмежувати поняття vin code автомобіля та номер кузова автомобіля. Справа в тому, що багато автолюбителів можуть помилково їх плутати, або порівнювати між собою. Насправді, це не так. Він код автомобіля – це унікальний номер конкретного автомобіля (вибачте за тавтологію), в якому в тому числі зашифровано номер кузова. А номер кузова – це конкретно номер корпусу автомобіля, на який кріпляться всі деталі.

Основна різниця між ними полягає в тому, що розшифрувавши він код автомобіля можна отримати деякі дані про авто, нехай навіть не повні, а розшифрувавши номер кузова можна лише отримати дані про сам кузов. Але в різних сервісах перевірки комплектації з він коду це вже враховано, і за номером кузова можна отримати ті ж дані, що і при пошуку за він кодом. Таким чином, комплектація авто за номером кузова менш інформативна

він номер

Де знаходиться номер кузова?

На відміну від він коду, номер кузова автовиробник розміщує на власний розсуд, тому кожен автовиробник має своє місце нанесення номера кузова на корпус. Можна виділити лише загальні місця:

 1. Підкапотний простір
 2. Технічна документація з автомобіля.

як дізнатися vin код автомобиля по гос номерувін код розшифровка

Замість висновків

Як бачимо, у він коді зашифровано досить багато корисної інформації, яку можна і потрібно зіставляти з фактичним автомобілем, щоб не потрапити до афер шахраїв, і не залишитися в результаті без машини і без грошей. Звичайно, ручний спосіб перевірки комплектації автомобіля по він коду дає набагато менше інформації, ніж перевірка він коду через інтернет, але принаймні vin code дозволяє задуматися про те, щоб відвезти автомобіль на сто для більш ретельної діагностики, або максимально знизити ціну на автомобіль. якщо ви готові йти на ризик. Таким чином, можна багато дізнатися про машину за він кодом.
Детальна розшифровка він коду.

Зараз переглядають

Відгуки клієнтів